Przedstawiciel Handlowy
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
TDF Poland Sp. z o.o.
3. 9. 2024

Firma TDF Poland Sp. z o.o., wchodząca w skład międzynarodowej grupy TDF (Tecnica de Fluidos) z siedzibą główną w Hiszpanii, działająca w branży pomp przemysłowych, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: region południowo-wschodni (lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie)

Opis stanowiska:

  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka nad stałymi i nowymi Klientami w rejonie Polski południowo-wschodniej
  • Doradztwo techniczne klientom firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do częstych podróży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, sumienność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość branży armatury przemysłowej (pompy, uszczelnienia) będzie dodatkowy atutem
  • Wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Samochód służbowy z GPS, laptop, telefon

  • Praca podkarpackie
  • Przedstawiciel handlowy podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544