Przedstawiciel Handlowy
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Vestra Sp. z o.o.
18. 9. 2024

W związku z rozwojem nowych usług zatrudnimy Przedstawicieli na terenie całej Polski. Mamy dla naszych obecnych i przyszłych klientów nowe możliwości pomocy.
Praca od zaraz, szukamy wielu kandydatów. Możliwość pracy jako stała lub dodatkowa.
To oferujemy
- wycieczki zagraniczne dla najlepszych,
- konkursy motywacyjne (wyjazd do spa itp.)
- wynagrodzenie prowizyjne bez górnych limitów ( od 5 tyś. zł netto za jednego klienta)
- wysoko marżowe produkty,
- łatwość w dotarciu do klienta,
- możliwość pracy jako stała lub dodatkowa,
- umowa zlecenie lub Umowa agencyjna/ B2B,
- uczciwe warunki współpracy z góry ustaloną ścieżką awansu,
- możliwość wsparcia w dotarciu do klientów (call center),
Twój zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów poprzez sprawdzone i skuteczne sposoby działania,
- możliwość sprzedaży online (social media) i bezpośrednio,
- Pozyskiwanie nowych klientów i realizacja sprzedaży,
- Przeprowadzanie prezentacji i lub spotkań/rozmów z klientami,
Nasze wymagania:
- dobra organizacji czasu pracy,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- prawo jazdy kat. B,
- Komunikatywność,
- Przedsiębiorczość,
- silna motywacja do osiągania ponadprzeciętnych zarobków,
O nas
Ogólnopolska Kancelaria VESTRA z ponad 10 letnim doświadczeniem, laureat wielu prestiżowych wyróżnień (www.vestra.info), lider rynku pomocy opiekunom osób niepełnosprawnych, w związku z rozwojem nowych usług oraz zwiększaniem skali działania poszukuje Przedstawicieli na terenie całej Polski. Mamy dla naszych obecnych i przyszłych klientów nowe możliwości pomocy, a dla przedstawicieli konkretne propozycje finansowe.
Aplikujac lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez VESTRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Dworcowa 12, 84-300 Lębork (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Informujemy, że Administratorem danych jest VESTRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Dworcowa 12, 84-300 Lębork Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz
  • Przedstawiciel handlowy Kalisz Pomorski
  • Dyrektor handlowy Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584