Przedstawiciel handlowy
  • Bydgoszcz
przedstawiciel handlowy
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Rozwijaj sprzedaż akcesoriów z tworzyw sztucznych ułatwiają pracę profesjonalistów w branży budowlanej i ogrodnictwie!

Poznaj ofertę pracy naszego klienta i rozwijaj sieć sprzedaży w Polsce uznanej w Europie marki!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • osiągnięcia w sprzedaży B2B (hurtownie, rynek detaliczny) w branży budowlanej, instalacyjnej lub ogrodniczej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (język komunikacji w firmie i z przełożonym)
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • umiejętności dostrzegania szans na rozwój biznesu
  • konsekwencji i systematyki działania w sprzedaży
  • warsztatu sprzedażowego
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do odbywania podróży służbowych po Polsce
  • pracy w 4-osobowym zespole biura obsługi klienta podczas dni biurowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym (biuro+spotkania z klientami+home office)
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • uznane w Europie marki produktowe, które masz szansę rozwinąć na gruncie polskim
  • partnerskie podejście do współpracy i relacji w zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + premia
  • zapewniamy narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • mieszkanie służbowe do dyspozycji podczas pracy w siedzibie firmy (wdrożenie, cykliczne spotkania)

Zadania

  • identyfikowanie i wyszukiwanie potencjalnych klientów,
  • doradztwo produktowe i wsparcie dla nowych i obecnych klientów
  • sprzedaż i promocja marek, usług i rozwiązań firmy (wyroby z tworzyw sztucznych i gumy dla branży budowlanej)
  • pozyskiwanie nowych klientów (rynek hurtowy, rynek detaliczny)
  • wprowadzanie zamówień do systemu i planu produkcji
  • śledzenie i monitorowanie satysfakcji klientów
  • częściowa odpowiedzialność za politykę cenową w Polsce, warunki i umowy handlowe,
  • monitorowanie rocznego budżetu komercyjnego klientów
  • przewidywanie i identyfikacja szans i zagrożeń na polskim rynku sprzedażowym
  • tworzenie ofert i umów handlowych
  • aktywna współpraca z dyrektorem handlowym międzynarodowej Grupy, wsparciem biurowym i produkcyjnym w Polsce
  • współprzygotowanie i realizacja krajowych i międzynarodowych imprez handlowych
  • czuwanie nad procesem ewentualnych reklamacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228