Przedstawiciel Handlowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
BENED GROUP sp. z o.o.
27. 4. 2024

Jesteśmy producentem sprzętu dla produkcji pelletu opalowego oraz brykietu. Od 10 lat jesteśmy na rynku, setki zadowolonych klientów to potwierdza. Nasza firma specjalizuję się w produkcji pelleciarek/granulatorów i posiadamy kompletne linii do produkowania pelletu opalowego i brykietu.
Poszukujemy do naszego zespołu przedstawiciela handlowego ze znajomością języka niemieckiego.
Twój zakres obowiązków:
• Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych
• Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami
• Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych
• Raportowanie
Nasze wymagania:
• Doświadczenia w branży handlowej
• Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych
• Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
• Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenia
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246