Przedstawiciel handlowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
FAREX Marek Gorczyca spółka komandytowa
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami,

  • Realizacja celów sprzedażowych i dystrybucyjnych,

  • Pozyskiwanie nowych klientów kanału tradycyjnego,

  • Regularne wizyty u klientów,

  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji,

  • Rozwijanie i budowanie silnej pozycji firmy na rynku,

  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

WYMAGANIA:
  • Umiejętnością analizy danych i wyciągania wniosków,

  • Skuteczna komunikacja i doskonała organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane doświadczenie w branży FMCG.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę / kontrakt B2B (opcja do wyboru),

  • Atrakcyjne warunki płacowe (w konfiguracji podstawa + premia),

  • Stabilne miejsce pracy w rozwijającej się firmie,

  • Narzędzia pracy (samochód/palmtop/telefon),

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392