Przedstawiciel handlowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Impel Delivery Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Dbałość o relacje z obecnymi klientami, opieka posprzedażowa
  • Sprzedaż produktów utrzymania czystości
  • Badanie potrzeb klienta, przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy z klientami
  • Realizacja miesięcznych planów sprzedaży
  • Bieżące raportowanie o wynikach swojej pracy
  • Aktywny udział w waloryzacji kontraktów lub/i cen produktów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży bezpośredniej B2B (mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami z branży przemysłowej i HoReCa oraz z hurtowniami)
  • Znajomość lokalnego rynku oraz wypracowane relacje
  • Samodzielność, proaktywność, nastawienie na cel sprzedażowy
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność oraz własna inicjatywa w poszukiwaniu nowych możliwości podnoszenia wyników i rozwój sprzedaży
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów utrzymania czystości – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • Szkolenia w zakresie sprzedawanych produktów
  • Wsparcie działań handlowych różnymi akcjami marketingowymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych Grupy Impel

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • baza szkoleń na platformie e-learningowej
  • mobilno-biurowy system pracy
  • system premiowy

Impel Delivery Sp. z o.o., producent i dystrybutor szerokiego wachlarza produktów utrzymania czystości.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gdynia
  • Przedstawiciel handlowy Gdynia
  • Dyrektor handlowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353