Przedstawiciel Handlowy
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
12. 10. 2024

Dla naszego klienta, wiodącej międzynarodowej firmy z branży spożywczej szukamy przedstawiciela handlowego w kanale HoReCa

Zadania: •budowa oraz rozwój portfela klientów, negocjacje handlowe, ofertowanie, pozyskiwanie nowych klientów •współudział w procesie budowy asortymentu produktowego •realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych •obsługa posprzedażowa klientów •monit

Wymagania

  • •doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • •znajomość branży HORECA
  • •umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami.
  • •chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań i podejmowania nowych wyzwań.
  • •umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków.
  • •samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy.
  • •Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: wysokie, indywidualnie negocjowane + prowizja + premia
  • •umowa o pracę
  • •etat
  • •możliwość awansu
  • •pakiet medyczny
  • •nowy samochód, telefon, komputer

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Przedstawiciel handlowy Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183