Przedstawiciel handlowy
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
JD Energia sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych instalacjami z zakresu OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii, turbiny wiatrowe przydomowe, termoizolacja budynków)
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne i finansowe dla klientów
  • Prowadzenie negocjacji i finalizowanie transakcji
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów
  • Bieżąca obsługa klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami i dostawcami
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie działań handlowych i wyników sprzedaży

WYMAGANIA:
  • Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży produktów OZE- pakiet wiedzy otrzymasz na szkoleniu.
  • Mile widziane jest również doświadczenie w branży OZE.
  • Ważne jest również, aby mieli umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania trwałych relacji z klientami.
  • Kandydaci powinni być samodzielni, kreatywni i proaktywni w działaniach sprzedażowych.
  • Ważne jest również zaangażowanie w rozwój osobisty oraz chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy związanej z branżą OZE.

OFERUJEMY:
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

Dodatkowo po okresie próbnym

  • Samochód służbowy
  • Dodatki Paliwowe, Karty Paliwowe Flota Orlen dla Najlepszych
  • Co miesięczne konkursy, wycieczki w ciepłe kraje bądź wysokie premie
  • Z zespołem JD ENERGIA zbudujesz swoją przyszłość finansową oraz awansujesz w szybkim czasie na Multi Eksperta sprzedażowego i Twoja podstawa będzie opiewała o kwotę 10 000 zł plus wypracowana prowizja za Twoich klientów.

  • Praca Rumia
  • Przedstawiciel handlowy Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536