Przedstawiciel Handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Nobelica sp. z o.o.
16. 9. 2024

Nobelica Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań telematycznych w Polsce . Spółka zajmuje się szeroko rozumianym monitoringiem GPS pojazdów i maszyn . Swoje działania realizuje w oparciu o nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, GPS, GSM . Spółka dynamicznie się rozwija , w związku z tym poszukuje pracowników do Działu Handlowego w Katowicach i Warszawie .

WEB-SAT to obecnie:

  • Ponad 120 000 obiektów w technologii
  • 28 partnerów handlowych w Polsce i poza jej granicami (Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Austria, Chile, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA)

Lokalizacja: Katowice, Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie własnej bazy kontaktów
  • Prezentowanie produktów i usług firmy oraz ich dopasowanie do potrzeb klientów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i regularne raportowanie wyników do przełożonego
  • Monitorowanie rynku oraz analiza działań konkurencji, aby dostosować oferty i strategie sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w sektorze motoryzacyjnym lub związanym z monitoringiem flot pojazdów
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, zwłaszcza w zakresie rozwiązań dedykowanych monitoringowi flot pojazdów
  • Doświadczenie w branży CFM, leasingowej lub pokrewnej związanej z monitoringiem pojazdów
  • Umiejętność samodzielnego i aktywnego poszukiwania klientów oraz budowania relacji biznesowych
  • Silna motywacja do realizacji celów sprzedażowych i przekraczania założonych planów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamizm oraz energia w działaniu
  • Chęć rozwoju zawodowego w dynamicznym i rozwijającym się środowisku

Mile widziane:

  • Doświadczenie w telemarketingu lub sprzedaży telefonicznej

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę lub współpraca B2B)
  • Realną szansę na dalszy rozwój zawodowy w rozwijającej się strukturze Spółki
  • Pracę w zawsze pomocnym zespole oraz przyjazną atmosferę
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i realny wpływ na kształtowanie przyszłej oferty Spółki
  • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + system prowizyjny)

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567