Przedstawiciel handlowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
VOLITA GROUP PL Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług serwisowych, głównie serwis okien i drzwi.
  • Sprzedaż dodatkowego asortymentu, takiego jak systemy zaciemniające, oraz usług z tym związanych.
  • Każdego dnia otrzymasz od nas kontakty do klientów, którzy są rzeczywiście zainteresowani naszymi usługami, co w praktyce zapewnia wysoką skuteczność sprzedaży i dzięki wysokiej prowizji, ponadprzeciętne zarobki.
  • Spotkania będą wcześniej uzgadniane przez nasz dział obsługi klienta.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników.
  • Firmowy system CRM do przejrzystej ewidencji.

Wymagania

  • chęć do nauki
  • komunikatywny

Dodatkowe atuty:

  • Komunikatywny
  • Zdeterminowany
  • Uczciwe podejście

Oferujemy:

  • Sensowną pracę na działalność gospodarczą
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie (wysokość zarobków jest nieograniczona)
  • Możliwość rozwoju kariery
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Spotkania firmowe
  • Młody zespół
  • Wsparcie techniczne w centrali

  • Praca Bielsko-Biała
  • Przedstawiciel handlowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289