Przedstawiciel Handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Obowiązki

  • Wdrażanie i realizacja projektów w obszarze HVAC, budownictwa komercyjnego i przemysłu
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Bezpośredni kontakt z klientami, w szczególności badanie potrzeb oraz określanie potencjału zakupowego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy
  • Wspieranie działu szkoleniowego (m. in. szkolenia dla klientów na budowach, organizacja wydarzeń branżowych)
  • Monitorowanie rynku inwestycji oraz identyfikowanie wykonawców na podległym terenie

Wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na sukces oraz realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
  • Głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży izolacji technicznych, wentylacji i instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, Multisport, Medicover, pakiety medyczne)

  • Praca Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448