Przedstawiciel handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Dla naszego klienta z branży gospodarki odpadami medycznymi poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, który skoncentruje się na rozwijaniu sprzedaży i wprowadzaniu na rynek nowych produktów z zakresu chemii przemysłowej. Jeśli jesteś osobą pełną energii, która z pasją buduje relacje z klientami i pragnie wprowadzać nowatorskie rozwiązania na rynek, ta rola jest stworzona dla Ciebie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oczekujemy

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży chemii przemysłowej lub na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem produktami
  • znajomość specyfiki rynku chemii przemysłowej oraz doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia produktu
  • umiejętność analizowania rynku i potrzeb klientów oraz wdrażania nowych produktów na rynek
  • silne umiejętności planowania strategicznego oraz zarządzania portfelem produktowym
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • silna orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwój produktów
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz kreatywność w podejściu do zadań
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • prezentowanie oferty firmy i doradztwo w zakresie produktów chemii przemysłowej
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji.
  • monitorowanie rynku oraz analizowanie potrzeb klientów
  • realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • zarządzanie cyklem życia produktów – od analizy potrzeb rynku, przez współpracę przy opracowywaniu produktów, po monitorowanie wyników sprzedaży
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu sprzedaży i klientów
  • monitorowanie trendów w branży chemii przemysłowej oraz identyfikowanie możliwości rozwoju oferty produktowej
  • uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377