Przedstawiciel Handlowy
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Silesian Voivodeship, Polska
Nowa Szkoła Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • rozbudowanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami w regionie
  • realizacja planów sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki pedagogiczne
  • doświadczenie w branży edukacyjnej mile widziane (szkoły, przedszkola, żłobki)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
  • determinacja w osiąganiu celów
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w zgranym, oraz ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop, internet

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku materiałów edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku działamy tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża szkoły przedszkola. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy oraz pomoce edukacyjne. Wysoko wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze gospodarcze oraz własna baza (dział projektowania, stolarnia, szwalnia) jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Bezpieczeństwo, jakość i edukacja to trzy słowa – klucze sukcesu naszej firmy, którym od zawsze jesteśmy wierni.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nowa Szkoła Sp. z o.o. z siedzibą w: POW 25, 90-248 Łódź (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rodo@nowaszkola.com.

  • Praca Chorzów
  • Przedstawiciel handlowy Chorzów
  • Dyrektor handlowy Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862