Przedstawiciel handlowy
  • Czestochowa
Częstochowa, Czestochowa, Silesian Voivodeship, Polska
KOLORAMA
6. 6. 2024

Jesteśmy polskim producentem żaluzji wewnętrznych. Nasze produkty sprzedajemy na terenie Europy i całej Polski, a bogata oferta zaspokoi potrzeby każdego klienta.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży w branży osłon okiennych i masz dobry kontakt z klientami, to jesteś osobą, której szukamy. Zaaplikuj na stanowisko przedstawiciela handlowego już teraz.

Zakres obowiązków:

1. Sprzedaż żaluzji na terenie całej Polski do sklepów stacjonarnych.

2. Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami firmy.

3. Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów (sklepy, hurtownie inni klienci biznesowi).

4. Sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży.

5. Analiza rynku i bieżące monitorowanie działań konkurencji.

6. Opracowanie planów sprzedażowych i strategii pozyskiwania nowych klientów.

7. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów.

8. Realizowanie planów sprzedażowych i przedstawianie raportów przełożonemu.

9. Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

1. Warunek konieczny – minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży osłon okiennych (żaluzje, zasłony, rolety, firany, komponenty i in.).

2. Znajomość rynku osłon okiennych i potrzeb klientów.

3. Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

4. Kreatywność i inicjatywa w prowadzonych działaniach.

5. Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów.

6. Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

7. Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami. Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

8. Czynne prawo jazdy kat. B.

9. Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Libre Office).

10. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, mile widziana znajomość innych języków obcych

11. Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

1. Pracę na umowie B2B lub UoP (do uzgodnienia indywidualnie).

2. Wynagrodzenie zasadnicze plus premię za realizację celów sprzedażowych.

3. System kafeteryjny MyBenefit.

4. Zniżki na nasze produkty.

5. Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Dyrektor handlowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914