Przedstawiciel Handlowy
  • Pyrzyce
Pyrzyce, Pyrzyce, West Pomeranian Voivodeship, Polska
BOLL
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi partnerami biznesowymi.
  • Zapewnienie klientom najwyższej jakości obsługi zgodnie ze standardami firmy.
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy.
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie.
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • Monitorowanie spływu należności od klientów.
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, preferowane w branży automotive lub pokrewnej.
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Wysoka orientacja na klienta i umiejętność budowania długotrwałych relacji.
  • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, tablet.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kompletny zestaw odzieży służbowej na każdą porę roku.
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Praca Pyrzyce
  • Przedstawiciel handlowy Pyrzyce
  • Pyrzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567