Przedstawiciel Handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
PCWO
5. 10. 2024

Jesteśmy jedną z największych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce. Odpowiadamy za w pełni kompleksową obsługę całego procesu inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne. Proces ten obejmuje pozyskiwanie lokalizacji pod budowę farm PV, przygotowanie projektów, a kolejno rozwoju tych projektów w zakresie montażu oraz eksploatacji instalacji. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, stawiamy na rozwój naszej kadry pracowniczej. Nieprzerwanie rozwijamy portfolio na terenie całego kraju. W związku z rozwojem działalności zatrudnimy Asystentów Przedstawiciela Handlowego na teren województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego
Zakres obowiązków
• Bezpośredni i pośredni kontakt z właścicielami gruntów na terenie całej Polski
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
• Przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów
• Realizacja wyznaczonych celów
• Weryfikacja stanu środowiskowego, technicznego i prawnego gruntów
Nasze wymagania
• Doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży produktów i usług
• Wysoko rozwinięta komunikatywność
• Aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja
• Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
• Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność
• Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
• Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
• Mile widziane zainteresowanie tematyką PV i OZE
• Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
• Miłą atmosferę w pracy
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dużą swobodę działania
• Zwrot kosztów delegacji
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648