Przedstawiciel handlowy
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
8. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie całego kraju, głównie na terenie Polska wschodnia
  • nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych i umowy dla klientów,
  • obsługa sprzedaży produktów,
  • negocjowanie warunków transakcji,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu,
  • realizowanie zamówień klientów,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,
  • przestrzeganie realizacji planu sprzedaży,
  • planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami,
  • mierzenie efektywności podejmowanych działań,
  • przygotowywanie raportów z wykonywanych działań,
  • kształtowanie i umacnianie dobrego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek konieczny)
  • zaangażowania i zadaniowego podejścia do pracy
  • systematyczności i konsekwencji w działaniu,
  • umiejętności strategicznego myślenia i dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowania
  • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia (samochód, telefon komórkowy, laptop)
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem na rynku
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • w ramach oferowanej pensji opiekę medyczną (compensa, ubezpieczenie grupowe)
  • dodatkowy budżet do wykorzystania w automacie wendingowym, karta Multisport

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Dyrektor handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544