Przedstawiciel Handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
MMM
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.
Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży i szukasz nowych wyzwań, zachęcamy do aplikacji.
zadania
zadania
pozyskiwanie nowych klientów, identyfikacja ich potrzeb, przygotowywanie planu działania, inicjowanie sprzedaży oraz udział w procesie reklamacji.
tworzenie budżetu sprzedaży poprzez planowanie ilościowe.
budowanie i utrzymywanie relacji z klientami we współpracy ze Specjalistami ds. Sprzedaży.
analiza portfela zakupów klientów oraz wprowadzanie nowych produktów na rynek.
zwiększanie sprzedaży internetowej poprzez promocję e-serwisu i szkolenia z obsługi zamówień.
realizacja planu wizyt handlowych, raportowanie w systemie , aktualizacja danych.
oczekujemy
przynajmniej 1 roku doświadczenia w sprzedaży (preferowane firmy związane z branżą reklamową)
znajomość środowiska MS Office
znajomość sprzedaży, technik negocjacyjnych
zdolności interpersonalne oraz prezentacyjne
prawo jazdy kat. B

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889