Przedstawiciel Handlowy
  • Rzepin
Rzepin, Rzepin, Lubusz Voivodeship, Polska
TopFood Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Rzepin

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów hurtowych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych oraz windykacji należności
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku PH
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie - wschodnia Polska, częste wyjazdy służbowe
  • Bardzo dobra znajomość branży artykułów spożywczych
  • Znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy
  • Dobra znajomość topografii regionu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy

To oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do platformy zakupowej: www.specjalfinanse.pl,
  • możliwość skorzystania z ośrodka wypoczynkowego Dolina Wiaru w Rybotyczach i Spa Hotel Splendor w Lubeni,
  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Firma handlowa TopFood (branża spożywcza) wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudni na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnej aplikacji.Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy pełną dyskrecję.Nadesłanych ofert nie zwracamy.Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Rzepin
  • Przedstawiciel handlowy Rzepin
  • Rzepin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862