Przedstawiciel handlowy
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Magdalena Węgrzyn
6. 8. 2024

Poszukuję osób, które są ambitne, chcą współpracować z klientami indywidualnymi i biznesowym, nie chcą się ograniczać co do wysokości wynagrodzenia, a także mają doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w sprzedaży,
Rozbudowuję swój zespół na obszarze podkarpacie- biuro mamy w Rzeszowie, ale jest jest ot praca zdalna, hybrydowa
Twój zakres obowiązków:
Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Obsługa powierzonego portfela klientów
Nasze wymagania:
Minimum średnie wykształcenie
Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
Znajomość technik sprzedaży
Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
Prawo jazdy kategorii B
To oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
Portfel klientów
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
Elastyczny czas pracy
Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
Benefity:
elastyczny czas pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi
pakiet zniżek u partnerów
szkolenia i wydarzenia biznesowe
akcje promocyjne i konkursy z nagrodami
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Dębica
  • Przedstawiciel handlowy Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544