Przedstawiciel Handlowy
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Gobarto S.A.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, utrzymanie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami na rynku HoReCa,
  • Pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Sprzedaż bezpośrednia u klienta,
  • Prowadzenie negocjacji cenowych,
  • Organizowanie akcji promocyjnych w regionie,
  • Kontrola spływu należności od klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Nastawienie na budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobra organizacja własnej pracy,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość rynku mięsnego.

To oferujemy

  • Bezpieczny pracodawca
  • Różne możliwości rozwoju - szkolenia,awanse, rekrutacje wewnętrzne
  • Świętowanie sukcesów
  • Fundusz socjalny
  • Integracja
  • Kawa z szefem
  • Najlepszy Zespół Ever
  • Opieka medyczna i ubzepieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Praca Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radomin
  • Dyrektor handlowy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544