Przedstawiciel Handlowy
  • Łuków
Łuków, Łuków, Lublin Voivodeship, Polska
Zespół Sprzedażowy sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Łuków

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa handlowa punktów sprzedaży detalicznej na powierzonym terenie – rynek tradycyjny i sieciowy
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych na przydzielonym obszarze rynku
  • Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach
  • Zarządzanie budżetami wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowe (min. pół roku)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami
  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
  • Miejsce zamieszkania: w/w miejscowościach lub w ich okolicy
  • Prawo jazdy B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
  • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta

W chwili obecnej do obsługi marek naszych klientów:

  • Lidera w branży tytoniowej
  • Lidera w branży spożywczej
  • Lidera w branży alkoholowej
  • Lidera w branży telekomunikacyjnej
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Łuków
  • Przedstawiciel handlowy Łuków
  • Łuków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509