Przedstawiciel handlowy – usługi logistyczne (m/k)
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Pracodawca
Dodano
03.06.2024
Numer referencyjny
7742_9297

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów dla transportu i logistyki,
  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług logistycznych (transport, magazynowanie),
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność prowadzenie negocjacji,
  • Samodzielność i asertywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność analizowania i raportowania wyników sprzedaży,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo Jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w modelu mobilnym / hybrydowym,
  • Pracę w zgranym zespole, który stawia na osiąganie celu,
  • Narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (po okresie próbnym również do celów prywatnych),
  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy logistycznej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Przedstawiciel handlowy Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851