Przedstawiciel Handlowy – Dział Sprzedaży odpadów na paliwa RDF
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
LOBO RECYKLING sp. z o.o.
26. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stałych i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Aktywna sprzedaż odpadów na paliwa do podmiotów, które je pozyskują (np. cementownie)
  • Tworzenie ofert dla klienta oraz aktywne odpowiadanie na ich potrzeby

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży odpadowej – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samoorganizacja i zdyscyplinowanie
  • Posiadanie umiejętności matematyczno-analitycznych
  • Znajomość MS Office – Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Pracę dla naszej marki w pełnym wymiarze

To oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę współpracy (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6-30 tys. zł, uzależnione od posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Dużą swobodę działania
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
  • Możliwość pracy zdalnej oraz z biura
  • Teren pracy: Polska i zagranica

O nas

Lobo Recykling – Bezpieczne transakcje w odpadach

Lobo Recykling to spółka będąca częścią Lobo Group, która zatrudnia ponad 200 pracowników. Zajmujemy się profesjonalnym obrotem surowcami wtórnymi oraz ich właściwym zagospodarowaniem. Naszym pracownikom umożliwiamy nieustanny rozwój oraz stałe podnoszenie swoich kwalifikacji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – Dział Sprzedaży odpadów na paliwa RDF

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez LOBO RECYKLING sp. z o.o. z siedzibą w: Sportowa 4, 26-700 Zwoleń (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@lobo.com.pl.

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064