Przedstawiciel Handlowy – Dębica, Mielec, Tarnów, FMCG
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Talenty i Rezultaty Małgorzata Prawdzik
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będziesz robić jako handlowiec?

  • Systematycznie utrzymywać kontakty z wieloletnimi klientami, pytać o ich potrzeby oraz sprawdzać ilość towaru w sklepach aby systematycznie pozyskiwać i realizować zamówienia (sieci i sklepy)
  • Aktywnie identyfikować możliwości rynku i proponować nowe rozwiązania zwiększające sprzedaż zdrowych i wysokiej jakości produktów – nowym klientom
  • Monitorować trendy rynkowe i działania konkurencji, aby dostosować ofertę i akcje promocyjne do potrzeb rynku
  • Pozyskiwać informacje o problemach klientów aby firma mogła adekwatnie reagować
  • Wspierać firmę w sporządzaniu raportów handlowych i rozliczeń,
  • Być elastycznym i gotowym do angażowania się w inne prace, jeśli będzie taka potrzeba by firmie mogła sprawnie działać jako zespół

WYMAGANIA:

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty bo lubisz ludzi,
  • masz min. 2 letnie doświadczenie i posiadasz osobiste kontakty w branży FMCG (w tym, chętnie w pracy z sieciami handlowymi),
  • jesteś odpowiedzialny i konsekwentnie dążysz do celu,
  • jesteś samodzielny i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • masz min. średnie doświadczenie,
  • posiadasz prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

Dlaczego warto się zgłosić?

  • Firma zapewnia stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przełożony stawia na uczciwość i szacunek do wszystkich pracowników,
  • Produkty od lat cieszą się uznaniem konsumentów, są rozpoznawalne, więc otrzymasz argumenty do skutecznej sprzedaży
  • Pracować będziesz w gronie osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • Otrzymasz szczególnie duże wsparcie – wdrożenie w pierwszym okresie pracy, abyś od razu wiedział „co i jak”
  • Otrzymujesz niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon.

Jeśli jesteś gotowy na działania handlowe, chcesz być częścią firmy w branży spozywczej i mieć wpływ na rozwój firmy, która ceni sobie stabilność, uczciwość i elastyczność? nie czekaj dłużej!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14742

  • Praca Mielec
  • Przedstawiciel handlowy Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749