Przedstawiciel handlowy – branża instalacyjno-sanitarna
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
VOGI
5. 5. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami w branży instalacyjno-sanitarnej
  • Prezentowanie oferty handlowej przedsiębiorstwa i negocjowanie warunków sprzedaży
  • Pozyskiwanie i analiza informacji dotyczących rynku, konkurencji oraz nowych trendów i technologii w branży instalacyjno-sanitarnej
  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych, przygotowywanie raportów ze sprzedaży oraz analiza wyników
  • Doradztwo techniczne klientom w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę
  • Organizacja i udział w targach, wystawach oraz konferencjach branżowych
  • Monitorowanie i kontrola płatności oraz terminowego rozliczania umów handlowych
  • Współpraca z innymi działami firmy, takimi jak dział marketingu, logistyki czy serwisu, w celu zapewnienia sprawnego i kompleksowego obsługiwania klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Raportowanie bezpośrednio do kierownika sprzedaży lub dyrektora handlowego

Nasze wymagania

  • Baza własnych klientów (szczególnie salony łazienkowe, warunek konieczny i podstawowy)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mobilność w wyznaczonym obszarze
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (auto, komputer, telefon)

O nas

VOGI to dynamicznie rozwijający się producent odpływów liniowych ze stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych. Nasze produkty są tworzone od A do Z w naszym zakładzie znajdującym się w Świlczy koło Rzeszowa.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez VOGI z siedzibą w: Świlcza 147c, 36-072 Świlcza (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: vogi@vogi.pl.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Przedstawiciel handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862