Przedstawiciel Finansowy
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
PROFI CREDIT Polska S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy w dynamicznym środowisku, zdobywania nowych umiejętności oraz rozwijania swojej kariery zawodowej.

WYMAGANIA:
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Znajomość rynku finansowego oraz produktów finansowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i umiejętność przekonywania
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych w bankowości lub w firmie ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne system prowizyjny (sprzedajesz, nie odbierasz rat!)
  • Szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia
  • Współpracę ze stabilną i renomowaną firmą
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu oraz mentora w okresie współpracy
  • Elastyczny godziny współpracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą - decyzja należy do Ciebie!

  • Praca Opole
  • Dyrektor finansowy Opole
  • Doradca finansowy Opole
  • Analityk finansowy Opole
  • Pośrednik finansowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole
  • Przedstawiciel handlowy Opole Lubelskie
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183