Przedstawiciel Farmaceutyczny (woj.pomorskie)
  • Pomorskie
pomorskie, Pomorskie, Polska
7. 9. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z portfolio dermokosmetycznym, poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko Przedstawiciela Farmceutycznego.

Miejsce zamieszkania: Trójmiasto

Główne zadania w tej roli to:
- Realizacja celów sprzedażowych
- Prezentacja oferty handlowej, wprowadzanie nowości na rynek, rozwój dystrybucji na aktualnej bazie klientów,
- Rozwój bazy klientów, otwieranie nowych aptek i lokalnych sieci aptecznych,
- Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów firmy
- Przeprowadzanie szkoleń personelu z nowości w asortymencie
- Prowadzenie aktywności odsprzedażowych
- Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania wobec kandydata
- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego w obszarze dermokosmetyków lub OTC
- Znajomość technik negocjacji oraz technik sprzedaży
- Bardzo dobre umiejętności analityczne
- Wiedza na temat branży farmaceutycznej
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Word, PowerPoint)
- Udokumentowane sukcesy na wcześniejszych stanowiskach

Firma zapewnia:
- Umowę o pracę
- Premię miesięczną oraz kwartalną uzależnioną od wyników
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop)
- Opiekę medyczna
- Ubezpieczenie grupowe
- Dofinansowanie wypoczynku
- Dofinansowanie karty Multipol

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Drawsko Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Kowalewo Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Jabłonowo Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Mikołajki Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy kujawsko-pomorskie
  • przedstawiciel handlowy pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544