Przedstawiciel farmaceutyczny - rekrutacja online
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HRK S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby, do współpracy z aptekami na powierzonym terenie.

Przedstawiciel farmaceutycznyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • promocja i sprzedaż produktów firmy w aptekach
  • obsługa aptek indywidualnych i sieci aptecznych
  • realizacja celów promocyjnych i sprzedażowych na powierzonym terenie
  • prowadzenie aktywności informacyjnych i edukacyjnych w zakresie promocji zdrowia
  • zarządzanie wyznaczonym budżetem promocyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z aptekami i znajomość lokalnego rynku
  • wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
  • pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • silna motywacja do osiągania sukcesów w sprzedaży
  • samodzielność, umiejętność planowania i organizowania pracy
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • pakiet benefitów
  • niezbędne narzędzia do pracy, do użytku prywatnego

  • Praca Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851