Przedstawiciel Farmaceutyczny
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
STADA Poland Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy w środowisku farmaceutów zgodnie z założeniami strategii marketingowej Firmy i zasadami prawa farmaceutycznego,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży,
  • Zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym,
  • Dbałość o wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej - minimum 2 lata,
  • Silne zorientowanie na wzrost wyników w warunkach konkurencji,
  • Przedsiębiorczość i zaangażowanie,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • System szkoleń i możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji,
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Kartę lunchową,
  • Cafeterię MyBenefit w ramach ZFŚS,
  • Miłą atmosferę i wysoką kulturę pracy,
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: telefon komórkowy, laptop.

  • Praca Dębica
  • Przedstawiciel handlowy Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567