Przedstawiciel Farmaceutyczny
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
25. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Osoba wybrana na to stanowisko będzie odpowiedzialna za skuteczną prezentację produktów LEK-AM w środowisku farmaceutycznym oraz reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie. Główne miasta pracy: Kłobuck, Radomsko, Częstochowa, Sosnowiec, Myszków, Zawiercie Jaworzno, Olkusz, Chrzanów, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Żory, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice, Chorzów, Piekary Śląskie, Kędzierzyn Koźle, Prudnik, Głubczyce, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Kluczbork, Olesno, Opole, Oleśnica, Oława, Brzeg.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy sprzedażowe w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego lub Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Zaangażowanie i wysokie standardy pracy
  • Nastawienie na sukces
  • Wykształcenie wyższe
  • Ważne i nieobciążone prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941