Przedstawiciel Farmaceutyczny
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Bionorica Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

BIONORICA SE (www.bionorica.com) - innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, wiodący producent leków pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej (m.in.: SINUPRET®, MASTODYNON®, LUNAPRET®, CYCLODYNON®), firma istniejąca od 78 lat, obecna w Polsce od 2001 r., oferująca swoje produkty w 50 krajach świata.

Twój zakres obowiązków:

  • szczegółowe planowanie aktywności biznesowych,
  • codzienna realizacja ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią Spółki,
  • regularne raportowanie,
  • pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,
  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Nasze oczekiwania:

  • jesteś z Łodzi lub okolic,
  • wiesz na czym polega praca z farmaceutami (apteki),
  • posiadasz doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela farmaceutycznego),
  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,
  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,
  • legitymujesz się wyższym wykształceniem,

  • korzystasz z czynnego praca jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne leki o niepodważalnej renomie i skuteczności,
  • niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie NNW.

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536