Przedstawiciel farmaceutyczny
  • Białystok
Białystok, Białystok, Województwo podlaskie, Polska
Biodio Sp. z o.o. Sp.k.
4. 9. 2024

Do naszych dynamicznie rozwijających się marek Biowen oraz Hempking działającej pod spółką Biodio Lab sp zoo poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów na wyznaczonym terenie
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników
  • Negocjowanie warunków handlowych i przygotowywanie ofert
  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • Realizacja planów sprzedażowych w określonych okresach (miesięczne, kwartalne)
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i spotkaniach branżowych
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Handlowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, preferowane w branży suplementów diety, farmacji lub FMCG
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znajomość branży suplementów zdrowia i/lub farmaceutycznej
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe na wysokim poziomie
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office, CRM
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, młodym, dynamicznym zespole
  • Tylko dobrą energię :-)

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584