Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ICB Pharma Sp.j.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie konsultacji i reprezentowanie firmy
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • wsparcie działań marketingowych
  • udział w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne usposobienie
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w sprzedaży produktów farmaceutycznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Pakiety socjalne
  • Pracę w zgranym zespole

  • Praca Białystok
  • Analityk medyczny Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179