Przedstawiciel ds. skupu
  • Kętrzyn
Kętrzyn, Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, Polska
OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w handlu w branży rolnej
  • motywacja do osiągania wyników
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • praca terenowa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • premie uzależnione od realizacji planów skupowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych
  • komplet odzieży
  • dodatki świąteczne
  • dodatki okazjonalne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe oraz Multisport na preferencyjnych warunkach
  • opieka medyczna za „złotówkę”
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki świąteczne dla dzieci

Siedziba Firmy: Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie, z oddziałem w: Górka k. Ostródy, woj. mazowieckie , Krotoszyn k. Żnina woj. kujawsko-pomorskie, Mieszałki k. Szczecinka woj. zachodniopomorskie

  • Praca Kętrzyn
  • Przedstawiciel handlowy Kętrzyn
  • Kętrzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075