Przedstawiciel ds. Produktów Medycznych- Elbląg
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
Praca.farmacja.pl
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Przedstawiciel ds. Produktów Medycznych

Terytorium: Elbląg

Twój zakres obowiązków:

- naukowa promocja produktów Rx

- realizacja planów biznesowych na powierzonym terenie

- aktywna współpraca ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym

- udział w ciekawych projektach

- budowanie wizerunku zespołu i firmy

Nasze wymagania:

- wykształcenie wyższe o profilu medycznym lub pokrewnym (m.in. farmacja, weterynaria, analityka medyczna, biologia, chemia, biotechnologia, fizjoterapia, rehabilitacja, dietetyka, zdrowie publiczne, ratownictwo medyczne)

- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu długofalowej współpracy z klientami oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

- kreatywne podejście oraz determinacja w realizacji założonych celów

- samodzielność, elastyczność i umiejętność organizacji efektywnej pracy własnej z uwzględnieniem zmieniających się warunków

- wysoki poziom kultury osobistej i etyki w działaniu

- praktyczna znajomość pakietu MS Office

- czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

Zapewniamy wysokiej klasy szkolenie początkowe, którego celem jest:

- Wyposażenie w wiedzę i umiejętności niezbędne w promocji leków

- Zapewnienie przygotowania pod względem organizacyjno-logistycznym Następnie:

- Uczymy jak budować partnerstwo z HCP w rozmowie o pacjentach i naszych produktach

- Z sukcesem przygotowujemy do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami: merytorycznymi, komunikacyjnymi i organizacyjnymi

- Rozwijamy kompetencje z zakresu szkoleń miękkich w oparciu o EBT (Evidence Based Training)

- Korzystamy z hybrydowych form nauki, interaktywnych metod m.in case study, quizy, zadania praktyczne, podcasty, wykłady

- Umowę o pracę z Servier Polska Sp. z o.o.

- Praca w dynamicznym zespole sprzedaży

- Prywatna opieka medyczna

- Karta multisport

- Narzędzia pracy: ipad, telefon, samochód

  • Praca Elbląg
  • Przedstawiciel handlowy Elbląg
  • Specjalista ds. ofertowania Elbląg
  • Specjalista ds. Zarządzania Elbląg
  • Specjalista ds. Eksportu Elbląg
  • Specjalista ds. transportu Elbląg
  • Specjalista ds. HR Elbląg
  • Specjalista ds. reklamy Elbląg
  • Specjalista ds. turystyki Elbląg
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Elbląg
  • Specjalista ds. finansów Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544