Przedstawiciel ds. Pozyskiwania Gruntów OZE
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Green Capital S.A.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod budowę projektów inwestycyjnych (farm wiatrowych, fotowoltaicznych oraz magazynów energii) na terenie Polski.
  • Wizyty terenowe i prowadzenie dokumentacji poszczególnych lokalizacji (kompleksowa obsługa klientów bezpośrednia, telefoniczna, mailowa),
  • Weryfikacja możliwości realizacji projektów, w tym analiza i ocena gruntów, warunków środowiskowych, planowania przestrzennego, weryfikacja ksiąg wieczystych,
  • Koordynowanie działań w procesie pozyskiwania gruntów : Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów i doprowadzenie do zawarcia umów dzierżawy gruntów. Przygotowywanie i prezentowanie indywidualnych ofert sprzedażowych,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z wydzierżawiającymi, mieszkańcami, oraz lokalnymi władzami,
  • Udział w spotkaniach z lokalną społecznością oraz jednostkami samorządami,
  • Bezpośrednia współpraca z Project Managerami oraz wsparcie ich pracy, a także zespołami zaangażowanymi w projekt,
  • Analiza rynku i działań konkurencji.
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu terenów pod inwestycje jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. pozyskiwania gruntów lub pokrewne sprzedażowe,
  • Czynne prawo jazdy kat. B, dobra orientacja w terenie,
  • Gotowość do pracy w terenie i podróży służbowych,
  • Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel),
  • Umiejętność obsługi Geoportalu lub programów pokrewnych,
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz inicjowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji,
  • Dobra organizacja pracy, w tym umiejętność planowania, koordynacji działań, ustalania priorytetów oraz terminowość w wykonywaniu zadań,
  • Duża samodyscyplina, odpowiedzialność i systematyczność w działaniach,
  • Analityczne myślenie, podejmowanie przemyślanych decyzji i bieżące rozwiązywanie trudności,
  • Proaktywność i silne zorientowanie na cel,
  • Wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie związane z zabezpieczaniem prawa do gruntu, służebności oraz prowadzeniem uzgodnień z organami administracji,
  • Doświadczenie w branży OZE,
  • Znajomość branży rolniczej, energetycznej.
  • Znajomość zagadnień procesu inwestycyjnego w obszarze Prawa Budowlanego/Energetycznego.

To oferujemy

  • Stabilne Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Kontrakt B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Gwarantowaną część stałą wynagrodzenia + prowizje zależne od wyników pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z kartą paliwową, laptop, telefon, kartę Multi Sport, pakiet medyczny Allianz, dostęp do programu Master Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, system poleceń pracowniczych),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia techniczne i sprzedażowe),
  • Pracę przy nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
  • Współpracę w świetnej atmosferze z efektywnym, ukierunkowanym na realizację celów profesjonalnym zespołem.

m.in. indywidualne programy rozwojowe, korzystanie z kursów doszkalających

  • Praca Poznań
  • Przedstawiciel handlowy Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544