Przedstawiciel ds. Kontaktów z Architektami
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
IDEA Arkadiusz Kardyś
11. 6. 2024

Wierzymy, że każdy projekt budowlany oparty o nowoczesny i funkcjonalny design to unikalna historia, która może odmienić oblicze architektury. Oferta produktowa, składająca się z najwyższej jakości ślusarki aluminiowej, systemów wąskoprofilowych oraz innowacyjnych rozwiązań uzupełniających, to klucz do sukcesu dla architektów i inwestorów, którzy dążą do perfekcji.
Jako Przedstawiciel ds. Kontaktów z Architektami i Biurami Projektowymi twoje główne zadania będą obejmować aktywne poszukiwanie nowych projektów, nawiązywanie relacji z biurami architektonicznymi, architektami oraz inwestorami.
Twój zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie nowych projektów, budowanie relacji biznesowych z biurami architektonicznymi, architektami oraz inwestorami.
- Promowanie i wdrażanie naszych produktów i usług wśród architektów oraz partnerów.
- Reprezentowanie firmy na różnych polach działania w branży budowlanej.
- Bliska współpraca z działem ofertowym, uczestnictwo w spotkaniach z klientami (B2B oraz premium B2C).
- Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego.
- Udział w wydarzeniach branżowych, spotkaniach i targach na terenie kraju.
- Zapewnienie wsparcia technicznego dla architektów, organizowanie spotkań i budowanie długofalowej współpracy.
- Rozwijanie sieci kontaktów, budowanie trwałych relacji i sojuszy handlowych.
- Ciągłe poszukiwanie nowych dróg dotarcia do potencjalnych klientów oraz inicjowanie działań marketingowo-sprzedażowych.
Jakie mamy wymagania?
- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B, preferowane w branży architektonicznej lub w obsłudze projektów budowlanych i inwestycji.
- Wysokie umiejętności budowania relacji z klientami premium - potrafisz zaprosić klienta na lunch i dobrze się z tym czujesz.
- Doskonała organizacja pracy, samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem.
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, kreatywność i otwartość na inicjowanie nowych rozwiązań.
- Wykształcenie wyższe.
- Umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlano-architektonicznych oraz znajomość programów projektowych, np. AutoCAD.
- Znajomość języka angielskiego
- Gotowość do wyjazdów służbowych i spotkań oraz czynne prawo jazdy kat. B.
- Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.
- Umiejętność prowadzenia prezentacji.
Dodatkowe plusy w tej rekrutacji otrzymasz za:
- Doświadczenie w sprzedaży produktów premium.
- Wykształcenie wyższe w kierunkach związanych ze stanowiskiem pracy (budownictwo, architektura, etc.)
- Zmysł artystyczny :)
Możemy zaoferować Tobie:
- Stabilne zatrudnienie – kontrakt B2B lub umowa o pracę.
- Wynagrodzenie: podstawa + premia procentowa zależna od wyników sprzedażowych, okresowe premie motywacyjne.
- Pracę w systemie Home Office
- Wprowadzenie do obowiązków według określonych standardów.
- Wsparcie techniczne, sprzedażowe oraz marketingowe w promowaniu działań na obsługiwanym obszarze.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Współdzielenie kosztów ubezpieczenia grupowego.
- Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,
- Dostęp do narzędzi marketingowo-sprzedażowych.
- Pracę w otoczeniu najbardziej znanych architektów w Polsce, współpracę z klientami sektora premium.
- Szkolenia produktowe i sprzedażowe.
Jeżeli design i technikalia nie są ci obce oraz chętnie odnajdujesz się w sprzedaży to wyślij do nas swoje CV :)

  • Praca Katowice
  • Architekt Katowice
  • Architekt krajobrazu Katowice
  • Architekt wnętrz Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851