Przedłużanie umów obecnym klientom - praca dla uczniów i studentów
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Rozpocznij swoją karierę z nami i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe już teraz!

Poszukujemy studentów i uczniów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Nie wymagamy doświadczenia.
Wszystkiego nauczymy na naszym pakiecie wdrożeniowym.

Miejsce pracy:
Opole ul. Oleska (możliwość podjęcia pracy zdalnej po okresie 3-4 tygodni)

Grafik: całkowicie elastyczny który układasz samodzielnie.Wymagamy dyspozycyjności min. 30h w tygodniu jesteśmy otwarci pon-sob 8:00-21:00.

Zadania:

- sprzedaż usług mobilnych dla Klientów Biznesowych znanej sieci telekomunikacyjnej,

- kontakt z osobami, których umowy wygasają,

- przedłużanie umów i dosprzedaż usług telekomunikacyjnych,

- doradztwo w doborze oferty.

Oczekujemy:

- dobrej dykcji,

- mile widziany status ucznia/studenta,

- dyspozycyjności na min. 30h w tygodniu,

- mile widziane rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie:

- stałe wynagrodzenie - 28,10 zł brutto za każdą godzinę pracy,

- elastyczny grafik,

- możliwość pracy zdalnej,

- wypłatę 2x w miesiącu,

- pracę w młodym i zgranym zespole,

- owocowe czwartki i wtorki,

- wysokie premie,

- zniżki pracownicze.

Zapraszamy do aplikacji!

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, który swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190