Prowadzący pojazdy kolejowe
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • obsługą lokomotywy spalinowej,
  • dokonywaniem codziennego przeglądu obejmowanej lokomotywy,
  • dbaniem o stan techniczny pojazdu,
  • dokonywaniem wpisów w książce pokładowej pojazdu.

WYMAGANIA:

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

  • uprawnienia prowadzącego pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy kolejowej lub licencję maszynisty i świadectwo maszynisty kat.A1,
  • takie cechy jak odpowiedzialność i sumienność,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i docelowo wykonywanie pracy na lokomotywie zdalnie sterowanej,
  • inne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pracę w stałych harmonogramach czasu pracy,
  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie pobytu dziecka w firmowym przedszkolu,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. dofinansowania do wypoczynku pracowników/ wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)/ kart MULTISPORT.

Twoja kolej, aby do nas dołączyć!

Więcej informacji pod numerami telefonów: 880 571 159.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080