Prowadzący linię produkcyjną
  • Dębica
prowadzący linię produkcyjną
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Szukasz pracy jako prowadzący linię produkcyjną w branży automotive ? APLIKUJ!

Napisz SMS o treści "PROWADZĄCY" lub zadzwoń pod numerem tel. 695 003 120

Oczekujemy

  • umiejętności techniczne
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • wysoka organizacja i pro aktywność w organizacji pracy
  • otwartość na zmiany, elastyczność w działaniu
  • predyspozycje do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • dobrą atmosferę pracy, wspierający i zaangażowany zespół
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją procesową
  • utrzymywanie standardów 6S na linii produkcyjnej
  • prowadzenie dokładnej dokumentacji produkcyjnej

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567