Protetyk słuchu - Technik badań audiologicznych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
CENTRUM SŁUCHU I MOWY - sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie badań audiologicznych,
  • dobór i dopasowanie aparatów słuchowych oraz urządzeń wspomagających słyszenie,
  • oferowanie najlepszych rozwiązań audiologicznych w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta,
  • sprzedaż aparatów słuchowych, akcesoriów i środków pielęgnacyjnych,
  • promocja Firmy podczas zjazdów, kongresów i konferencji,
  • opieka nad pacjentami i dbałość o standardy usług,
  • raportowanie wyników pracy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe (absolwent audiofonologii, protetyki słuchu lub innych studiów kierunkowych) lub ukończone kursy zawodowe z dziedzinie protetyki słuchu,
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku protetyka słuchu,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • motywacja do pracy oraz rozwoju osobistego i zawodowego,
  • sumienność i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonych pracowników.

Miejsce pracy: Olsztyn al. Obrońców Tobruku 1/1

  • Praca Olsztyn
  • Protetyk Olsztyn
  • Technik Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Technik ekonomista Olsztyn
  • Technik awionik Olsztyn
  • Technik kelner Olsztyn
  • Technik odlewnictwa Olsztyn
  • Technik pszczelarz Olsztyn
  • Technik elektryk Olsztyn
  • Technik elektronik Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388