Proste prace- sortowanie/kontrola- idealna dla sudentów
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
19. 4. 2024

W Szczecin i okolicach pilnie poszukujemy kandydatów do obsługi zleceń na terenie zakładów produkcyjnych. Mile widziany status ucznia/studenta oraz mobilność.

Szczegóły tel. tel. 5-0-3-1-4-7-8-5-4

Opis stanowiska:

  • sortowanie
  • napraw elementów zgodnie ze specyfikacją

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • elastyczny grafik (również akcje weekendowe)
  • szybką możliwość zarobku w oparciu o stawkę godzinową od 28 zł brutto
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • system 3 zmianowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • kartę Multisport
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • możliwość zaliczek- już po 2 miesiącach współpracy
  • dodatkową możliwość zarobku program poleceń- mamy dużo miejsc przyjdź ze swoją ekipą i zarób za polecenie- szczegóły podczas rozmowy

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179