Proste prace na magazynie
  • Mory
mazowieckie, Mory, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz lekkiej pracy w bliskim sąsiedztwie Warszawy?

Mamy dla Ciebie pracę u producenta leków i suplementów.
Masz doświadczenie ze skanerem - nie zwlekaj, zadzwoń do nas.

Sprawdź ofertę i aplikuj!

Oczekujemy

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • dyspozycyjności
  • zaangażowania w pracę zespołową

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szybki proces rekrutacyjny
  • stawkę 27,70 zł brutto/h
  • zwrot kosztów dojazdów - 300 zł brutto/miesiąc
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • łatwy dojazd do firmy
  • pracę w systemie zmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00)
  • przyjazną atmosferę w pracy

Zadania

  • lekkie prace na magazynie
  • pakowanie i sortowanie leków i suplementów
  • kontrola jakości zapakowanych produktów
  • obsługa zwrotów

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370