Proste prace dla Panów- 2 zmiany- produkcja (branża automotive)
  • Strzelce Opolskie, Jemielnica, Zimna Wódka, Błotnica Strzelecka
opolskie, Strzelce Opolskie, Jemielnica, Zimna Wódka, Błotnica Strzelecka, opolskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Na teren zakładu z branży motoryzacyjnej poszukujemy wsparcia w zakresie montażu.

2 zmiany, współpraca od zaraz

Lokalizacja: Zimna Wódka- dojazd we własnym zakresie.

Z racji specyfiki oferta kierowana do Panów- dzwoń tel. 500 -465- 132

Oferujemy:

  • natychmiastową współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia
  • szybki proces rekrutacji
  • stawkę godzinową
  • dodatek weekendowy
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • wdrożenie, przeszkolenie
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • grupowe ubezpieczenie, PPK
  • kartę Multisport- z dostępem do bazy sportowej
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • program stypendialny do 20 000 zł na studia, szczegóły na exactfuture.pl

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392