Prosta praca przy produkcji płytek|UMOWA O PRACĘ|Benefity
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Kateryna
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy
Stawka podstawowa 25 zł brutto x 168 h = 4200 zł brutto
Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym w wysokości 3 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę.
168 godzin x 3 zł brutto = 504 zł brutto.
Dodatek za pracę w nocy +40%
8 godzin x ok. 7 zmian nocnych x 10 zł brutto = 560 zł brutto.
Razem wynagrodzenie ok. 4200+504+560 = 5264 zł/miesiąc brutto.
Dodatkowo karta bankowa przedpłacona do 550 zł netto kwartalnie.
- UMOWA O PRACĘ
- Płatny urlop lub ekwiwalent finansowy
- Grafik: 3 zmiany ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) 168 godzin/miesiąc
- Dopłata za pracę w niedzielę i święta +100%
- Bezpłatny dowóz pracowników do miejsca pracy na trasie Opoczno – Tomaszów Mazowiecki – Opoczno ( przez: Kliny, Grążowice, Prymusowa Wola, Kunice, Szadkowice, Kamień, Tomaszówek, Sługocice )
- Możliwe zaliczki
- Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
- Prosta praca w nowoczesnej, zautomatyzowanej fabryce
- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- Darmowy przejazd komunikacją miejską
- Bezpłatna odzież robocza
Twoje główne zadania
- Kontrola jakości wytworzonych produktów oraz zgodności z przyjętymi normami.
- Podejmowanie działań w celu eliminacji wad produkowanych wyrobów.
- Obsługa i regulacja urządzeń linii produkcyjnej.
- Kontrola i utrzymywanie parametrów w zgodzie z wymogami technologicznym.
- Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania
- Potrzebujemy mężczyzn
- Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
- Ogólna sprawność fizyczna
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Mile widziane doświadczenie w produkcji płytek ceramicznych albo podobnej branży
Tel./Whatsapp/Viber +4/8/5/1/7/5/8/9/3/0/0

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157