Prosta praca przy pakowaniu - nie wymagamy doświadczenia
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
11. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company (491) dla swojego Klienta będącego wiodącym europejskim dostawcą zestawów upominkowych oraz produktów perfumeryjnych zatrudni na stanowisko:CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIUMiejsce pracy: Smolice k. Strykowa

Obowiązki

  • Pakowanie ekskluzywnych perfum i kosmetyków
  • Sortowanie
  • Konfekcjonowanie surowców

Wymagania

  • Chęci do pracy
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi linii pakowania

Oferujemy

  • Darmowy transport - Łęczyca i Ozorków
  • Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową: 27,70 brutto dzień; 32,70 brutto noc; 55,40 zł brutto weekend
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku

  • SMS :"Kosmetyki" tel. 501-700-596

  • Praca Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458