Prosta praca na produkcji od zaraz - pakowanie, obsługa linii
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją wyrobów żywnościowych poszukujemy na stanowisko:

Operator produkcji

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn produkcyjnych

- nadzór nad linią produkcji

- przestrzeganie receptur

Wymagania:

- badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wyrobienia)

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, Pracownicze Plany Kapitałowe bony świąteczne
  • szkolenia stanowiskowe

  • Praca Radzymin
  • Pracownik produkcji Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584