Prosta praca na produkcji od zaraz!
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
HR SIGMA
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Proste prace manualne - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Obsługa maszyny półautomatycznej - z pełnym szkoleniem i wsparciem zespołu

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Gotowości do wykonywania prostej pracy fizycznej - z nami każdy dzień to nowe wyzwanie!
  • Zaangażowania i chęci do nauki - rozwijaj się razem z nami!
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Gotowości do pracy w weekendy - dla tych, którzy chcą zarabiać więcej.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 3400 zł do 6000 zł NA RĘKĘ
  • Elastyczny system premiowy - doceniamy Twój wkład w rozwój firmy
  • Bogaty pakiet socjalny - 300 zł/mies. na posiłki w firmie, ubezpieczenie medyczne, pakiet szkoleń rozwojowych
  • Przyjazna atmosfera pracy - dołącz do zespołu, który naprawdę się wspiera!
  • Praca na Produkcji od Zaraz!

    Jak aplikować?
    Zainteresowany? Nie czekaj! Wyślij swoje CV już teraz przez formularz dostępny na portalu lub na adres mailowy: magdalena.krzepina@hrsigma.pl

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

  • Praca Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648