Prosta i Lekka praca - Pomocnik Operatora Maszyn
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
29. 8. 2024

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomocnik Operatora MaszynMIEJSCE PRACY: SOCHACZEW

Obowiązki

  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń,
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • kontrola jakości produkowanych tworzyw,
  • proste prace magazynowe

Wymagania

  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • gotowość do pracy w systemie IV brygadowym od poniedziałku do niedzieli

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 32 zł brutto/ godz. + 8,06 zł brutto/ godz. dodatek nocny
  • Dodatek za pracę w niedzielę w wysokości 86,00 zł brutto za dzień
  • Dodatek za pracę w święto w wysokości 215,00 zł. brutto za dzień
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w wysokości 0,10 zł brutto doliczony do każdej przepracowanej godziny
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Możliwość wizyty na produkcji przed zatrudnieniem w celu rozeznania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Stałą współpracę (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta)

  • Praca Sochaczew
  • Operator maszyn Sochaczew
  • Operator Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544